KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 7267542
nr 726 7542
Oljemålningar
2 st, signerade, Högland, motivets mått: 51x77
Kondition: dukskador
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 november 2011
kl 18:48:54
100 kr
200 kr